Psikolojik danışma hizmeti, kaygı, depresyon, özgüven eksikliği yaşayan danışanların ihtiyaç duyduğu desteği sağlar. Şişli Nişantaşı Psikolog Hizmeti, psikolojik danışmanlık sunmaktadır. Nişantaşı İstanbul‘un işlek yerlerindendir, burada psikolojik danışmanlık hizmetlerine ilgi ve ihtiyaç yüksek .

Nişantaşı Psikolog Hizmeti, danışanların ihtiyaçlarına uygun olarak online veya yüz yüze seanslar düzenlemekte. Psikolog tarafından verilen hizmet, kişilerin yaşadıkları sorunların üstesinden gelmelerine ve kaliteli bir yaşam sürdürmelerine yardımcı oluyor. Psikologlar, danışanları için gizlilik prensibine dikkat etmektedirler.

Psikolog Dolunay Zümrüt Çetin
 
Nişantaşı Psikolog Hizmetlerinin psikologlarından biri olan Dolunay Zümrüt Çetin, psikolojik danışmanlık hizmeti vermektedir. Kendisi, kişisel gelişim, yeme bozuklukları, kaygı, depresyon, toksik ilişki konularında uzmanlaşmıştır.

Dolunay Zümrüt Çetin, bireysel terapilerinde Çözüm Odaklı Terapi, bilişsel davranışçı terapi, şema terapiyi kullanmaktadır. Kullandığı terapi tekniklerinde, danışanlarının anlayabileceği dille konuşmakta ve onları anlamaya çalışmaktadır. Danışanlarının yaşadıkları zorlukların üstesinden nasıl gelebileceklerine dair çözüm odaklı yaklaşımı benimsemektedir.

 

Şişli Nişantaşı Psikolog Hizmeti, danışanlarına her türlü sorunlarının üstesinden gelmelerine yardımcı olmak için hizmet sunar. Psikolog Dolunay Zümrüt Çetin ise bu hizmeti sunan psikologlardan biridir. Dolunay Zümrüt Çetin danışanlarının yaşadıkları sorunlara yardımcı olmakta ve onların daha iyi bir hayat sürmelerine yardımcı olmaktadır.