İstanbul Psikolog

Dolunay Zümrüt ÇETİN

Türkiye’nin pek çok şehrinde yüzlerce danışanıma, karşılaştıkları psikolojik problemleri çözmelerinde destek olmaktayım. Hizmet sunduğum şehirlerin başında ise İstanbul yer almaktadır. Online psikolog hizmeti sunmamın yanı sıra İstanbul’daki ofisimde yüz yüze yaptığım seanslarımda yaşadığın sorunları birlikte ele alıp çözümleyebiliriz.

İstanbul Beylikdüzü’nde yer alan ofisimde; depresyon, obsesif kompülsif bozukluk, panik atak, öz güven eksikliği, anksiyete(kaygı bozuklukları), sosyal fobi, internet bağımlılığı, yeme bozukluğu ve daha birçok farklı psikolojik rahatsızlığa ilişkin detaylı görüşmeler gerçekleştiriyorum. Danışanıma, özel terapi yöntemleriyle probleminin üstesinden kısa sürede gelmesine destek oluyorum. Sizler de ihtiyaç duyduğunuz her zaman, İstanbul Beylikdüzü kliniğimden randevu oluşturabilir, sorunlarınızın çözümüne yönelik sağlam bir adım atabilirsiniz. Ayrıca uygun olduğunuz gün ve zaman dilimleri için seans oluşturabiliriz, bu sayede günlük rutininizi aksatmadan terapi almanız mümkün olur.  

Avrupa Yakasının merkezi ilçelerinden biri olan Beylikdüzü’ne İstanbul’un birçok yerinden kolayca ulaşabilirsiniz. Üstelik Beylikdüzü kliniğinde yalnızca İstanbul’da yaşayan danışanlarımı değil, farklı şehirlerden psikolojik destek almak isteyen herkesi ağırlamaktayım. İzmir’deki kliniğimin yanında İstanbul’daki çalışmalarımı da yürüterek psikolojik problemler yaşayan kişilere destek oluyorum. Seanslarım sonrasında danışanlarımdaki değişimleri görmek, yaşadıkları zorlukları yönetir hale gelmeleri beni çok mutlu ediyor. Klinik psikolog olarak pek çok hayata dokunduğumu görmek benim mesleğime olan inancımı güçlendiriyor. Belki şu an zor bir dönemden geçiyorsun, psikolojik problemlerle boğuşuyorsun. Yaşadığın sorunları çözmeye karar verirsen birlikte psikoterapi yolculuğuna çıkabiliriz. Bizlere yaşadığımız psikolojik problemler destek alsak dahi geçmeyecekmiş gibi gelebilir fakat psikoterapi ile bugün yaşadığımız sorunları birlikte analiz edip onların üstesinden gelebiliriz. Ben bunun için elimden geleni yapıyorum. 🙂

Beylikdüzü Klinik Psikolog

İlişkiler, kaygılar, özgüven eksikliği, toksik partner problemleri hepimizin karşısına çıkıyor. Bazen insan düştüğü kuyudan tek başına çıkamıyor ve böyle bir durumda insana muhakkak bir el uzanması gerekir. Bir klinik psikolog olarak benim görevim o eli psikoterapinin gücüyle uzatabilmek.

Psikolojik destek almaya çekinen ya da destek almanın işe yaramayacağını düşünen herkesi psikoterapi yolculuğunda birlikte yürümeye davet ediyorum. İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin diğer şehirlerindeki ve yurtdışındaki danışanlarıma destek vermekten mutluyum, çünkü en kıymetli şey, gerçekten insanın kendini mutlu ve huzurlu hissetmesi. Psikoterapi ile buna ulaşmak mümkün.

Sık Sorulan Sorular

Psikiyatri, tıp biliminin bir alt dalıdır. Psikoloji ise tek başına ayrı bir bilimdir. Dolayısıyla psikiyatrist ve psikolog arasında net bir ayrım bulunur. Psikiyatristler farmakolojik eğitim aldıkları için ilaç yazma yetkisine sahiptir. Uzman klinik psikologlar ise çeşitli psikoterapi yöntemleriyle danışanın duygusal sorunlarının kökenlerini ve çözümlerini arar. 

Psikolog ile gerçekleştirdiğiniz seanslar ortalama 45 dakika sürer. Ancak danışanın yaşadığı problemin seviyesi, uygulanan terapi yöntemi ya tedavinin yoğunluğuna göre seans sürelerinde değişiklikle meydana gelebilir. 

Psikolojik destek süreci her danışana göre değişmekle beraber bazen 6 ay bazen 2 yıl bazen ise çok daha fazla sürmektedir. Tabii ki bu süre, her psikolojik rahatsızlığın tedavisine ve danışanın iyileşme hızına göre farklılık göstermektedir. 

Online psikolog hizmeti, kliniğe gitmeye çekinen ya da vakti bulunmayan herkes için uygundur. Online psikoloji hizmeti almak için İstanbul’da ya da Türkiye’nin herhangi bir başka yerinde yaşıyor olmanız fark etmez. 

Klinik Psikolog Dolunay Zümrüt Çetin

İstanbul Beylikdüzü’nde verdiğim hizmetlerin detayları için aşağıdaki sayfaları inceleyebilirsin.

Hizmetler

Hizmetler

İzmir Alsancak ve İstanbul Beylikdüzü ofislerimde ya da online psikoterapi ile hizmet alabilirsin.

Videolar

Videolar

Psikolojik problemlerile ilgili videolarımı izleyerek kendine destek verebilirsin.

Blog

Blog

Yazılarımı okuyarak yaşadığın sorunları daha iyi anlamlandırabilirsin.
Call Now Button