online psikolog
Online Psikolog

Dolunay Zümrüt ÇETİN

Online psikolog hizmeti ile sen neredeysen ben de orada olurum. Türkiye’nin hangi şehrinde yaşadığın ya da dünyanın hangi ülkesinde olduğun hiç fark etmez. İhtiyaç duyduğun anda, telefonunun veya bilgisayarının ekranında beni görebilirsin. Üstelik seans zamanlarını işine ya da okuluna göre düzenleyebiliriz.

Türkiye’nin dört bir yanında ve Almanya’da yaşayan 18 yaş üstü danışanlarıma online psikolog desteği vererek yaşadıkları sorunları yönetmelerine yardımcı oluyorum. Bulunduğun konum neresi olursa olsun tüm şartlarda, sana da psikolojik danışmanlık vermeyi çok isterim. Yaşadığın sorunları beraber yeneceğiz.

Online Psikolog Nedir?

Online psikolog hizmeti hakkında önyargılar var. Online psikoterapinin yüz yüze kadar etkili olmayacağı düşünülüyor, fakat yüz yüze görüşme ile online görüşme arasında herhangi bir farklılık yoktur. Özellikle birkaç yıldır, içinden geçtiğimiz zorlayıcı pandemi döneminde, insanlar evlerindeyken psikolojik danışmanlığa fazlasıyla ihtiyaç duydu. Böylece online psikolog hizmeti, geçmiş senelere göre daha yaygın bir talep hâline geldi.

Ben ise pandemi döneminin başından bugüne, İzmir ve İstanbul başta olmak üzere Türkiye’nin pek çok şehrinde ve Almanya’da yaşayan danışanlarıma psikolojik destek vermeyi sürdürüyorum. Online psikolog hizmeti kapsamında; seninle kararlaştırdığımız gün ve saatte, görüntülü görüşme yaparak seanslarımızı gerçekleştiriyoruz.

Sık Sorulan Sorular

Elbette işe yarar:) Uyguladığım psikolojik teknikler online olarak görüştüğümüzde danışanlarıma rahatlıkla uygulayabildiğim psikolojik tekniklerdir. Problemine dışarıdan, uzman gözüyle bakan birinden yönlendirme alarak sağlıklı ilerleme kaydedebilirsin.

Herkes için uygundur. Ben sadece 18 yaş üzeri bireylere destek vermekteyim.

Psikolojik danışmanlık seansları, çoğunlukla haftanın 1 ya da 2 günü gerçekleşir. Ancak danışanın rahatsızlığının yoğunluğuna göre bu süre değişebilmektedir. 

İlaç kullanımına psikiyatrların yazdığı reçete ile başlanabilir. Online psikolog hizmeti ise terapi yoluyla danışanın iyileşme sürecini hızlandırmayı sağlar. 

Klinik Psikolog Dolunay Zümrüt Çetin

Beni daha iyi tanımak için hizmet alanlarımı,
blog yazılarımı ve öğretici videolarımı inceleyebilirsiniz.

Hizmetler

Hizmetler

İstanbul Şişli Nişantaşındaki ofislerimde ya da online psikoterapi ile hizmet alabilirsin.

Videolar

Videolar

Psikolojik problemlerile ilgili videolarımı izleyerek kendine destek verebilirsin.

Blog

Blog

Yazılarımı okuyarak yaşadığın sorunları daha iyi anlamlandırabilirsin.
Call Now Button