Şu anda zorluk içinde olduğunuz bir durum mu var? Bir kriz mi yaşıyorsunuz?

Engellenmiş, yorgun ve devam edemeyecekmişsiniz gibi mi geliyor?

Hayatınızda izleyeceğiniz yolu tekrardan bulmaya  mı ihtiyacınız var?

Karşı cinsle ilişkilerinizde, iş hayatınızda veya ebeveynlik yaparken zorluk çekiyor olabilirsiniz.

Eşiniz ve kendi anne babanız arasında çatışmalar mı oluyor?

Endişe veren değişimler ve krizlerde sıkışmış ve kendi kuvvetinizle ilerleyemeyeceğinizi düşündüğünüz  durumlar yaşıyor olabilirsiniz; Böyle durumlarda bireysel ,ruhsal danışmanlık almak sizin için yararlı olacaktır.

Seanslarımın amacı kişinin kendi hayatını düzenleyebilmesi, hayatında istediği değişiklikleri yapabilmesi, kendi yeteneklerini ve gücünü fark edebilmesi  ve hayatında huzurlu dingin hissedebilmesidir. Bunun için elimden geleni yapıyorum.  Gerçekten de öyle değil mi hepimizin aradığı tek bir şey var, kendimizi huzurlu hissetmek.

Bireysel  seanslarda  danışanlar asla yargılanmaz. Kişi her ne yaşamışsa yaşamış olsun bu kesinlikle seasn esnasında psikolog tarafından yargılanamaz. Ben de kendi seanslarımda asla hiçbir danışanımı yargılamam. Çünkü insanız başımıza her şey gelebiliyor veya sonrasında çok pişman olduğumuz davranışlar sergileyebiliyoruz. Her şey insana dair. Seanslardaki tek amacım danışanımı anlayabilmek ve ona yardımcı olmaktır. Çoğu zaman kendimizi şaşırmış veya nasıl hareket edeceğimizi bilmiyor halde bulabiliriz.Bu sebeple; ortaya çıkabilecek değişik sorunların ve muhtemel krizlerin üstesinden gelmek için bir profesyonelin desteğine ihtiyaç duymak çok insani bir durumdur.

Bireysel psikolojik danışma alanında kullandığım yöntemler hakkındaki daha çok bilgi edinmek için aşağıdaki bağlantıları takip edebilirsiniz: